Latest Movie :
Recent Movies

MAVİ BONCUK-ZEKİ-METİN FİLMLERİ İZLE

MAVİ BONCUK-ZEKİ-METİN FİLMLERİ İZLE
Mavi Boncuk - 1975
Mavi Boncuk, 1 Ocak 1975 tarihinde vizyona giren, Ertem Eğilmez'in yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği ve aynı zamanda Zeki Alasya ve Sadık Şendil ile birlikte senaryosunu yazdığı, Başrollerinde Emel Sayın, Tarık Akan, Zeki Alasya, Metin Akpınar, Halit Akçatepe, Münir Özkul, Kemal Sunal, Adile Naşit ve Perran Kutman'ın gibi yıldızların oynadığı Türk Komedi filmidir.

6 arkadaş (Baba Yaşar, Kamil Usta, Süleyman, Necmi, Cafer ve Mıstık) Emel Sayın'ın çalıştığı bir gazinoya eğlenmeye giderler. Ceplerindeki paranın gazete ilanındaki fiks menüyü karşılayacağını düşünürler. Ancak hesap ilandaki paraya uymayınca, önce yüksek gelen hesaba itiraz ederler ve daha sonra kötü muamele görürler. Gazinonun sahibinden intikam almak için gazinonun assolisti Emel Sayın'ı kaçırmaya karar verirler.

Planlarını başarıyla uygulayan arkadaşlar, Emel Sayın'ı Baba Yaşar'ın evinin çatı katında gizlerler. Zamanla Emel Sayın ve kaçıranları arasında yakınlaşma doğar. Gazino patronu istedikleri fidyeyi ödemesine rağmen Emel Sayın bir türlü bu evden ayrılmak istemez. Ekip bu defa da Emel Sayın'ı yine zorla halıya sararak geri teslim etmek zorunda kalır. Emel Sayın bu olayın kinini güderken filmin sonunda dayanamaz ve 6'lının Boğaz'a bakan bir tepede açtıkları restorana gelmesi ile film son bulur.

ŞEKERPARE,ŞENER ŞEN-SALMAN FİLMLERİ İZLE

ŞEKERPARE,ŞENER ŞEN-SALMAN FİLMLERİ İZLE
Şekerpare - 1983
Şekerpare, Atıf Yılmaz'ın yönettiği 1983 yapımı Türk filmi. Senaryosunu Yavuz Turgul'un yazdığı filmin baş rollerinde İlyas Salman, Şener Şen ve Yaprak Özdemiroğlu oynamıştır.

Kanlı Nigar (Cihan Yandı) - KEMAL SUNAL-FATMA GİRİK TÜRK SİNEMASI İZLE

Kanlı Nigar (Cihan Yandı) - KEMAL SUNAL-FATMA GİRİK TÜRK SİNEMASI İZLE

kanlı nigar filmi ile ilgili aramalar

Filmin Konusu:
Filmde, Kanlı Nigar’ın düşmanı Agâh Efendi’den aldığı intikam konu edilir. Kanlı Nigar yanında çalıştırdığı üç kızla beraber genelev işletmektedir. Bir gece mahallelinin şikâyet etmesiyle evine baskın düzenlenir ve evden atılır. Öz kızı Bedide ve yanında çalışan kızlarla beraber ev aramaya başlar. Kendisinin kötü yola düşmesine sebep olan Agâh Efendi’nin kiralık bir evi olduğunu öğrenir. Daha önce evine sık sık gelen Agâh Efendi’nin oğlu Abdi’yi tehdit ederek evi kiralar. Bu sırada Abdi’nin kardeşi Narçın ile Bedide birbirlerine âşık olurlar. Agâh Efendi olanlardan habersizken Kanlı Nigar intikam planları yapar. 

Vizyon Tarihi: 01 Aralık 1981
Yapımı : 1981 - Türkiye
Tür : Aile , Dram , Komedi , Romantik
Süre: 90 Dak.
Yönetmen : Memduh Ün
Oyuncular : Kemal Sunal , Sümer Tilmaç , Fatma Girik , Dinçer Çekmez , Bahar Öztan
Senaryo : Orhan Aksoy
Yapımcı : Memduh ÜnŞaban Oğlu Şaban-Kemal Sunal-Şener Şen Türk Sinemaları-Filmleri Ful İzle

Şaban Oğlu Şaban-Kemal Sunal-Şener Şen Türk Sinemaları-Filmleri Ful İzle

şaban oğlu şaban ile ilgili aramalar
Şabanoğlu Şaban - 1977
Şabanoğlu Şaban, Kemal Sunal'ın canlandırdığı "Şaban" karakteri üzerine yazılan ve çekilen, 1977 yapımı bir Türk filmidir. Yönetmenliğini Ertem Eğilmez yapmıştır. Askerde kumandanı Hüsamettin'i sürekli yaralayan ve türlü sakarlıklar yapan Şaban ile askerlikten sonra bir eğlence yerinde birlikte çalgıcılık yaptığı asker arkadaşı Ramazan, çalıştıkları yerde kanto yapan Nigar'a aşık olurlar. Sivil hayatta bir polis olan Hüsamettin ve teşkilatının aylardır yakalayamadığı Kadırgalı Eşref'i tesadüfen yakalayıp Hüsamettin'in kayınpederi olan Nazır Paşa'nın gizli polisi olurlar. Nazır Paşa onlara kızkardeşinin kaybolan elmasını bulma görevi verecektir.Banker Bilo- İZLE-İLYAS SALMAN - ŞENER ŞEN'İN EN İYİ FİLMLERİNİ İZLE

Banker Bilo- İZLE-İLYAS SALMAN - ŞENER ŞEN'İN EN İYİ FİLMLERİNİ İZLE


Banker Bilo - 1980
Banker Bilo, 1980 yılında Ertem Eğilmez tarafından çekilen İlyas Salman ve Şener Şen'in başrollerinde olduğu Türk filmidir. Maho (Şener Şen), Köylüsü Bilo'yu (İlyas Salman) ve yöreden birçok kişiyi Almanya'ya götürmek vaadiyle paralarını alır. Ancak onları Almanya'ya değil, İstanbul'a götürmektedir. Kamyon kasasında yapılan yolculuktan sonra Bilo ve İbo (Nizam Ergüden) Almanya'ya değilde İstanbul'a geldiklerini öğrenirler ancak iki arkadaş birbirini kaybeder. Bilo çok namusludur, bu yüzdende her zaman kaybeden taraf olmaktadır. Bilo'nun yolları Maho ile Tekrar kesişir, o zaman Maho ile hesaplaşma zamanı gelmiştir. En sonunda Maho'nun tüm malvarlığı fabrikaları ve eski karısı artık Bilo'nun olmuştur. Bilo artık zengindir ve Bankerdir.

EŞKIYA-TEK PART İZLE-ŞENER ŞEN'İN EN İYİ FİLMLERİNİ İZLE

EŞKIYA-TEK PART İZLE-ŞENER ŞEN'İN EN İYİ FİLMLERİNİ İZLE

35 yıl önce Cudi dağlarında bir grup eşkıya jandarma tarafından yakalanır. 35 yıl içinde eşkıyaların hepsi ya hastalıktan ya da bölgedeki hesaplaşmalardan ötürü can vermiştir. Biri dışında; Baran...Baran 35 yıl sonra hapisten çıkınca ilk işi köyüne dönmek olur. Ama doğduğu topraklar şimdi baraj suları altındadır. Geçmişin izlerini sürmeye başlayan Eşkıya, yıllardır bilmediği bir gerçeği öğrenir. Hapse düşmesine en yakın arkadaşının ihaneti neden olmuştur. Bu arkadaş Eşkıya Baran'in çocukluk aşkını, Keje’yi satın alarak İstanbul’a kaçmıştır. Eşkıya ne İstanbul’u ne de arkadaşının adresini bilmemektedir. Tren'de, Tarlabaşı'nın arka sokaklarında büyümüş, pavyon, kumarhane, uyuşturucu muhabbetinin içinde yaşayan Cumali adlı genç bir adamla tanışır. Onla birlikte İstanbul'a gider ve kendisinin derdinin yanında bir de Cumali'nin derdiyle uğraşmaya başlar. İstanbul ve bu karanlık sokaklar adım adım sevdiği kadın Keje ye yaklaştırır Eşkıya'yı.... 

Yönetmen : Yavuz Turgul


Oyuncular : Şener Şen, Uğur Yücel, Özkan Uğur, Settar Tanrıöğen, Selim Erdoğan

KABADAYI-SON DÖNEM ŞENER ŞEN FİLMLERİ-FUL HD İZLE

KABADAYI-SON DÖNEM ŞENER ŞEN FİLMLERİ-FUL HD İZLE

Filmin Konusu:
Ali Osman, yılların tecrübesiyle gayrı-meşru bir meslek olan kabadayılıkta, kendi etik çerçevesiyle ayrıksı bir yerde durmaktadır. Tüm camiasında iyi tanınan bir adam olan Ali Osman, ezilenleri korumaya yönelik bir genel tavır takınmıştır. Devran ise gençliğinin getirdiği bir heyecanla Ali Osman’ın tam karşısında konumlanan bir karakterdir. Onun tek amacı, kabadayı davranışlarıyla piyasada kendine daha sağlam bir yer edinmek ve daha çok güçlenmektir. Karşıt güçlerin çarpıştığı illegal bir camia, yeni bir savaşın eşiğindedir. Ömer Vargı tarafından yönetilen ve kalemini Yavuz Turgul’a emanet eden Kabadayı’nın başrollerinde Şener Şen ve Kenan İmirzalıoğlu’nu görmek mümkün.

Yönetmen: Ömer Vargı
Oyuncular: Şener Şen, Kenan İmirzalıoğlu, Aslı Tandoğan
Tür: Polisiye, Dram
Yıl: 2007

ARKADAŞ-YILMAZ GÜNEY FİLMLERİ-SİNEMALARI- İZLE

ARKADAŞ-YILMAZ GÜNEY FİLMLERİ-SİNEMALARI- İZLE


Başrollerinde Yılmaz Güney ve Melike Demirağ'ın oynadığı 1974 yılı yapımı muhteşem bir film. Smart Sinetürk kanalındaki iyileştirilmiş haliyle paylaştım. Keyifli seyirler..

YILMAZ GÜNEY AĞIT-YILMAZ GÜNEYİN İLK FİLMLERİ İZLE

YILMAZ GÜNEY FİLMLERİ-BABA FUL İZLE

CANLI HEDEF YILMAZ GÜNEY FİLMİ-YILMAZ GÜNEY TÜRK SİNEMASI İZLE

YILMAZ GÜNEY KAÇAKLAR FİLMİ- 1970'Lİ YILMAZ GÜNEY FİLMLERİ İZLE

YILMAZ GÜNEY KAÇAKLAR FİLMİ- 1970'Lİ YILMAZ GÜNEY FİLMLERİ İZLE

YILMAZ GÜNEY KAÇAKLAR FİLMİ- 1970'Lİ YILMAZ GÜNEY FİLMLERİ İZLE

YILMAZ GÜNEY UMUTSUZLAR İZLE-YILMAZ GÜNEY SİNEMALARI İZLE

UMUT-YILMAZ GÜNEY-YILMAZ GÜNEYİN ESKİ SİYAH BEYAZ FİLMLERİNİ İZLE